Свято єднання

Дата: 23.08.2021 15:41

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

Замайоріла патріотичними кольорами цього дня і Степанівська громада. До нас завітали учасники традиційного автопробігу "Єднаймося під Прапором України!", які відвідали всі старостати та привітали нашу громаду на урочистій зустрічі в її центрі - Степанівці. Зі святковим настроєм чекали мешканці нашої громади учасників автопробігу у Гаївському, Марківському та Яковлівському старостинських округах, де під керівництвом старост Світлани Закревської, Миколи Осадця та Олександра Дудніченка працівниками культури були підготовлені святкові заходи.
Голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко у вітальному слові-зверненні подякувала голові ГО "Громада Роздільнянщини" Володимиру Василенку, який свого часу став ініціатором цього заходу. І ось вже восьмий рік поспіль автопробіг об'єднує мешканців Роздільнянщини.

З вітальним словом виступив голова Роздільнянської міської громади Валерій Шовкалюк. Валерій Олександрович запросив Наталію Вікторівну взяти участь у флешмобі "Будьмо разом!" та додати нашу громаду до символічного пазлу-карти новоствореного Роздільнянського району.

Сердечно вітаємо мешканців Степанівської сільської громади та всіх щирих українців з Днем Державного Прапора України. Миру всім та добра! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

Запрошуємо всіх бажаючих на святковий концерт до Дня Державного Прапора, який відбудеться сьогодні о 18.00 в Гаївці.