Спортивні заходи з нагоди державних свят

Дата: 27.08.2021 10:46

У рамках відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України на території нашої громади пройшла низка спортивних заходів.

16 серпня в Гаївці відбувся турнір з мініфутболу серед юнацьких команд, учасниками якого стали команди з Яковлівки, Марківки та Гаївки. Футбольні матчі були цікавими та принесли море задоволення як юним футболістам, так і глядачам. Для учасників турніру був організований  солодкий стіл, про що подбали староста Гаївського старостату Світлана Закревська і депутати сільської ради Олексій Ключников та Ігор Гофман.

21 серпня на спортивному корті в Яковлівці відбувся турнір з баскетболу серед чоловіків, який зібрав шанувальників цього виду спорту та змусив їх добряче похвилюватися. У результаті запеклих ігор місця розподілились наступним чином: третє - команда учнів Яковлівської школи, друге - ветерани, переможне перше місце - команда студентів. Староста Олександр Дудніченко нагородив кожну команду грошовою премією.

У Марківці були проведені змагання з настільного тенісу та дартсу для школярів. Всі учасники та переможці були відзначені почесними грамотами та отримали солодощі - морозиво та сік.

24 серпня в Степанівці відбувся футбольний матч між ветеранськими командами м. Одеси та “Темп” (Степанівка). Перемогла у поєдинку дружба - нічийний рахунок 6:6. Для дітей та молоді на стадіоні Степанівки також були організовані Малі Олімпійські ігри, учасники яких змагалися з армреслінгу, дартсу, бігу з перешкодами, брали участь у різноманітних естафетах. А після спортивних заходів всіх щедро пригостили соком, юшкою та шашликом.

Організовували змагання спортивні інструктори Олег Аксентій, Андрій Мачулко, Олексій Щербатюк та Андрій Зарічук, які дбають про здоровий спосіб життя нашого підростаючого покоління, нашого майбутнього.