Підготовка до позачергової сесії сільської ради

Дата: 01.09.2021 18:33

Другого вересня о 16:00 в адмінбудівлі сільської ради за адресою: с. Степанівка, вул. Дружби, 27, відбудеться позачергове одинадцяте засідання сесії Степанівської сільської ради VIII скликання.

Наразі триває підготовка до сесії, проходить засідання профільних комісій. Протягом кількох днів активно працюють депутати-члени постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії - Геннадій Келлер) та постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії - Андрій Осадець). Основні питання, які будуть винесені на розгляд сесії, - укладання короткострокових договорів оренди, затвердження проектів землеустрою тощо. Остаточний порядок денний позачергової сесії ще формується.

Засідання сесії можна буде переглянути в онлайн-форматі на офіційній сторінці Степанівської громади у соціальній мережі  Facebook.