Одинадцяте засідання виконкому

Дата: 02.09.2021 12:36

Першого вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. На розгляд членам виконкому було запропоновано 14 питань порядку денного. Вела засідання голова сільської ради Наталія Бараненко.

Перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва доповіла про розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області.

З блоку питань щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям нашої громади (ювілярам, тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах, та на поховання) та щодо впорядкування адрес на території Степанівської сільської ради  доповідала секретар виконкому Наталія Воловіна.

Всі питання були підтримані членами виконавчого комітету, деякі - винесені на розгляд сесії.