Одинадцята позачергова сесія сільської ради

Дата: 03.09.2021 16:29

Другого вересня в адмінбудівлі сільської ради відбулась позачергова одинадцята сесія Степанівської сільської ради VIII скликання. Вела засідання, на якому були присутні 15 депутатів, голова сільської ради Наталія Бараненко.

Депутатами були затверджені зміни до сільської цільової соціальної Програми «Милосердя в дії» на 2021 рік в новій редакції та Програма «Зміцнення законності, безпеки та порядку на території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району на 2021 рік».  Одноголосно були підтримані проєкти рішень: Про встановлення розміру частки (частини) чистого прибутку (доходу) комунальному підприємству «Степанівське» Степанівської сільської територіальної громади з 1 жовтня 2021 року на рівні 5 %; Про внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради від 15 січня 2021 року №45-VІІІ «Про делегування коштів до інших місцевих бюджетів»; Про внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради  від 25 грудня 2020 року №27-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2021 рік», згідно розрахунку фінансового відділу та затверджено міжсесійне розпорядження Степанівського сільського голови від 17.08.2021 року № 169-СР «Про перерозподіл коштів видаткової частини сільського бюджету Степанівської сільської територіальної громади». З усіх цих пунктів порядку денного доповіла перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва. Ольга Олександрівна надала детальні роз’яснення щодо всіх питань, які хвилювали депутатів.

Начальник фінансового відділу виконавчого комітету сільської ради Ілля Келлер ознайомив присутніх із Прогнозом бюджету Степанівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки, який також  був підтриманий депутатами.

З блоку питань, що стосуються укладання короткострокових договорів оренди, надання дозволів на розробку проектів землеустрою та затвердження проєктів землеустрою і технічних документацій доповів начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко.

Секретар виконавчого комітету сільської ради Наталія Воловіна озвучила пункти порядку денного, що стосувалися надання одноразової фінансової допомоги мешканцям нашої громади, які опинились в скрутних життєвих обставинах. Депутати одноголосно проголосували за ці питання, а Наталія Вікторівна подякувала за підтримку, надану людям у скрутному становищі.

Загалом на одинадцятому позачерговому засіданні депутатами було розглянуто та проголосовано 128 питань, які попередньо вивчалися на постійних профільних комісій сільської ради.

Засідання сесії транслювалося онлайн на офіційній сторінці Степанівської громади у соціальній мережі  Facebook.