Реформа системи шкільного харчування

Дата: 10.09.2021 09:53

В Одесі відбувся регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”. Степанівську сільську громаду на ньому представляли сільський голова Наталія Бараненко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Тарнавська та начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко.

Даний захід проходив у межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи першої леді Олени Зеленської та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою.

Під час заходу відбувалися тематичні панелі та дискусії, зокрема щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Також проведена дискусія у форматі запитань-відповідей.

Крім того, під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин приготувала обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а також презентувала «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Учасниками форуму стали представники п’яти областей – Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської.