Керівництво Степанівської сільської ради закликає до вакцинації як найефективнішого способу захистити себе від COVID-19!

Дата: 15.09.2021 10:25

Шановні мешканці Степанівської громади! В Україні стрімкими темпами зростає статистика із захворювання на коронавірус. Збільшується вона і в нашій громаді. На цьому тижні вдалося уникнути переходу до "жовтого" рівня епіднебезпеки, школи та садочки поки працюють у звичному режимі. Але, за прогнозами фахівців, новий, значно сильніший, штам коронавірусу розповсюджується набагато швидше.

На сьогоднішній день найдієвішим способом боротьби з COVID-19 є вакцинація. Давайте створювати колективний імунітет, щоб швидше та безпечніше подолати цю страшну хворобу.

Окремо звертаємось до колективів навчальних закладів, від рівня вакцинації яких на сьогоднішній день залежить робота дитячих садочків, шкіл та позашкільних закладів. Ви - та категорія населення, яка знаходиться під найбільшим ризиком. Щодня контактуючи з чисельною кількістю дітей, ви ризикуєте заразити не лише себе, а й своїх рідних та близьких. Давайте берегти своє здоров'я!

Зробити щеплення можна щодня в робочий час у приміщенні Степанівської амбулаторії сімейної медицини. Сьогодні є кілька видів вакцин на вибір. Якщо ви довіряєте певній вакцині, якої не буде в переліку, сільська рада готова замовити саме її.

Чекаємо всіх бажаючих пройти вакцинацію від COVID-19 за адресою: с. Степанівка, вул. Дружби, 19, щодня з 9:00 до 17:00.

Пам'ятайте: наше здоров'я - в наших руках!

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та адміністрація сільської ради