На селекторній робочій нараді

Дата: 15.09.2021 11:37

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький провів чергову селекторну робочу нараду в режимі онлайн з головами райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та міст обласного значення. Участь у заході взяла Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Основне питання, що було розглянуто та обговорено у ході наради, – аналіз результатів проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад Одеської області за ІІ квартал 2021 року.

Доповів з цього питання директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов.

Перш за все, він зазначив, що даний моніторинг – це експериментальний проєкт Одеської облдержадміністрації, методологічною основою якого є Постанова Кабінету Міністрів України № 35 щодо проведення щоквартального моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних державних адміністрацій, і є інструментом вивчення ефективності їх управлінської діяльності.

«Аналіз проведено у розрізі 91-ої територіальної громади області, що згруповані за критерієм чисельності населення (до 5 тисяч, 5 – 10 тисяч, 10 – 15 тисяч, понад 15 тисяч осіб), при цьому в окрему групу виділені міські територіальні громади, де адміністративними центрами є колишні міста обласного значення. Оцінку здійснено на підставі даних структурних підрозділів облдержадміністрації за 22-ма показниками з 36-ти, що вказані у зазначеній Постанові № 35. Новими показниками (відносно рейтингу за І-й квартал поточного року) є рівень заборгованості з виплати заробітної плати та темп приросту кількості штатних працівників», – визначив основні принципи підходу до оцінювання директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА.

Дмитро Радулов закцентував увагу учасників селекторної наради на основних показниках та тенденціях за найбільш значущими напрямками, зокрема у сфері економіки та фінансів, охорони здоров’я (включаючи укладання декларації щодо надання первинної медичної допомоги та рівень охоплення обов’язковими профілактичними щепленнями) та дошкільної освіти, забезпечення соціальних закладів широкосмуговим інтернетом, функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Підсумовуючи результати комплексної статистичної характеристики проведеного моніторингу, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитро Радулов визначив загальний рейтинг у кожній з груп територіальних громад із відповідним зазначенням найкращих та найгірших представників за сукупністю результатів по 22-м показникам.

Серед 28-ми територіальних громад із населенням від 5000 до 10 000 осіб Степанівська сільська громада на 8-му місці.

За матеріалами пресслужби Одеської облдержадміністрації