Храмові свята відзначали мешканці Труд-Кутка та Ангелінівки

Дата: 21.09.2021 19:06

21 вересня православні віруючі відзначають Різдво Пресвятої Богородиці - одне з найважливіших свят для християн.

Цього дня в храмах проводяться богослужіння, люди просять у Діви Марії блага і здоров'я для своїх рідних. Особливо важливим свято є для жінок. Ті, у кого діти є, моляться про їхнє щастя, а бездітні просять у Богородиці якнайшвидшої довгоочікуваної вагітності.

??????Особливим це християнське свято є для мешканців Труд-Кутка та Ангелінівки, адже в цей день вони відзначають храм села. Традиційно, настоятель храму Ікони Божої Матері "Споручниці грішних" протоієрей Віталій провів богослужіння біля сільських оберегів та привітав громаду з величним святом.

Найщиріші вітання жителям Труд-Кутка висловили голова нашої громади Наталія Бараненко та секретар сільської ради Світлана Щербакова. А в Ангелінівці до поздоровлень керівництва сільради приєднались староста Яковлівського старостинського округу Олександр Дудніченко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Тарнавська.

Організацією храмових свят займалися працівники Степанівського і Яковлівського сільських будинків культури та Павлівського сільського медіацентру.

Свято пройшло на свіжому повітрі, із дотриманням всіх необхідних карантинних обмежень.