Дванадцята чергова сесія Степанівської сільської ради

Дата: 28.09.2021 09:21

Відбулася чергова дванадцята сесія Степанівської сільської ради, на якій були присутні 17 з 23 депутатів. Вела засідання голова сільської ради Наталія Бараненко.

На розгляд депутатів було запропоновано 108 питань. Переважна більшість з них стосувалася  укладання короткострокових договорів оренди, надання дозволу на розробку технічної документації та затвердження технічної документації тощо.

Деякі пункти порядку денного не знайшли підтримку більшості голосів, зокрема про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради та про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської сільської ради за рахунок земель запасу (пасовища біля Розалівки, 8 осіб по 1,3 га).

Серед тих питань, які були проголосовані, - виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства близько 450 мешканцям нашої громади,  надання одноразової грошової допомоги двом особам, які опинились у скрутному становищі, згідно із поданими заявами, та ін.