СТВОРИТИ НОВУ ПОТУЖНУ МЕРЕЖУ ТА НАБРАТИ ПРОФЕСІЙНІ КАДРИ – АНДРІЙ МАЛЬОВАНИЙ

Дата: 30.09.2021 10:53

«Головне завдання — провести комплексне реформування Держекоінспекції: потрібні кадрові, структурні та законодавчі зміни, щоб дотримуватись вимог екологічного законодавства, покращувати стан навколишнього природного середовища у кожній громаді. А для цього необхідна синергія зусиль органів влади, науки, громадянського суспільства на всіх рівнях», — сказав голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Для ефективної роботи інспекції в регіонах, Андрій Мальований налагоджує роботу з обласними держадміністраціями.

Як приклад, чергова робоча зустріч з головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким під час якої оговорили організаційно-кадрове забезпечення роботи Південно-Західного округу інспекції (Миколаївська та Одеська області).

«Я дуже уважно ставлюсь до підбору працівників – від керівників структурних підрозділів до інспекторів. На першому місці – професійні навички, репутація, уміння діяти швидко та вирішувати поставлені завдання» – відзначив голова Держекоінспекції.

Пресслужба Одеської ОДА