ОДЕСА Є МАГНІТОМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ТУРИСТА І МАЄ СТАТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ! – ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Дата: 01.10.2021 11:25

У Києві відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Разом з головою Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад, головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким участь в засіданні Конгресу взяв і Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Сергій Гриневецький у своєму виступі підняв питання якісного забезпечення питним водопостачанням в Одесі та Одеській області, а міський голова – торкнувся теми розвитку туризму в Південній Пальмірі. Але розвиток туризму, зазначив Геннадій Труханов – це в першу чергу велика і системна робота з розвитку інфраструктури і створення комфортних умов. У цьому значною підтримкою для міста стали програми Президента «Велика реставрація» і «Велике Будівництво».

В свою чергу, Президент України підкреслив, що Одеса дійсно є магнітом для українського туриста і на думку глави держави повинна стати прикладом для всієї України.

«Ми повинні підійти до питання Одеси, як до питання пріоритетного курорту і зробити все, щоб турист сюди повертався! Для цього пропоную розробити окрему програму для Одеси і Одеської області, де особливу увагу маємо приділимо питанням безпеки щодо водопостачання, безпеки харчування і в цілому питанням безпекового комплексу щодо оборонного напрямку та збереження тієї частини історичного багатства, яке має Одеса», – сказав Володимир Зеленський.

Пресслужба Одеської ОДА