Сьогодні - День працівників освіти

Дата: 03.10.2021 12:39

Дорогі освітяни, шановні ветерани педагогічної праці!

Прийміть найкращі привітання у день вашого професійного свята, яке традиційно в Україні відзначається у першу неділю жовтня!
Ваше терпіння, ваша стійкість і самовідданість, ваша чуйність і любов до кожного учня – неймовірна непосильна праця! Ви вмієте надихати своїх учнів спрагою знань, як ніхто інший. Ви даруєте їм надію і допомагаєте розправити крила для великого польоту довжиною в життя. Спасибі за те, що сієте в душах дітей зерна мудрості та доброти.
Бажаємо вам бадьорості щоденної. Нехай життя буде яскравим, незабутнім, а кожен робочий день нехай приносить тільки позитивний результат, новий досвід і відмінний настрій. Мирного неба, успіхів, везіння, бадьорості духу та міцного здоров'я!

З повагою Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади