Кубок пам'яті Олександра Пікула

Дата: 04.10.2021 20:21

Третього жовтня в Гаївці відбулися заходи пам’яті нашого земляка, воїна-інтернаціоналіста Олександра Пікула, єдиного сина, якого забрала в батьків страшна війна в Афганістані. Подвиг молодого воїна шанують у селі, на честь нього названа центральна вулиця Гаївки та щороку проводиться Кубок пам’яті.

Відкриваючи футбольний турнір, староста Світлана Закревська запросила до слова голову сільської ради Наталію Бараненко, почесного гостя з м. Одеса генерал-майора Юрія Єрмакова, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталію Тарнавську та всіх бажаючих.

Після урочистого відкриття турніру біля пам'ятника Загиблому солдату в центрі села настоятель храму Ікони Божої Матері "Споручниці грішних" протоієрей Віталій провів молебень. Керівництво сільради та побратими воїна-інтернаціоналіста відвідали могили Олександра Пікула і його матері. Традиційно, поклали квіти пам’яті і на могилу бійця, який повернувся з Афганістану живим, але помер під час ДТП вже у мирному житті, - Бориса Ткаченка.

А на стадіоні тим часом тривала запекла та наполеглива футбольна боротьба, за якою спостерігало чимало місцевих вболівальників та гостей. Результати матчів наступні: третє місце посіла команда ветеранів ФК “Лиманське”, друге – ФК «Роздільна», І місце та Кубок дісталися збірній команді ветеранів Яковлівки, Гаївки та Марківки Степанівської СТГ.

По завершенню футбольних баталій відбулось урочисте вручення Кубку, грошових винагород та Почесних грамот футболістам та подяк всім тим, завдяки кому цей захід щороку проводиться в Гаївці. Наталія Вікторівна висловила слова вдячності виконавчому комітету та депутатському корпусу сільської ради за підтримку подібних заходів та за розвиток спорту в громаді, а також організаторам Кубку пам’яті в Гаївці - старості Світлані Закревській, спортивному інструктору Андрію Мачулку, працівникам культури Гаївського старостату та всім, хто вкотре довів, що пам’ять безсмертна.

А далі було смачне частування, спогади про ті нелегкі роки, які закарбувалися в пам’яті воїнів-інтернаціоналістів назавжди, та щирі сподівання, що нарешті наступить мир на нашій Батьківщині.

Заходи пройшли на свіжому повітрі з дотриманням всіх карантинних обмежень.