До Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 05.10.2021 09:57

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначався 1 жовтня, голова сільської ради Наталія Бараненко, її перший заступник Ольга Колодєєва, секретар Світлана Щербакова та інші працівники сільради відвідали самотніх літніх людей нашої громади та вручили їм продуктові пакунки. На території Гаївського старостату до заходу долучилась староста Світлана Закревська. Самотніх людей похилого віку в Яковлівському старостинському окрузі відвідав староста Олександр Дудніченко, в Марківському - староста Микола Осадець.

Цей день став чудовою нагодою нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, допомагати та підтримувати, співчувати та дарувати частинку свого серця тим, хто цього найбільше потребує.