ОДЕЩИНА ОТРИМАЄ ДОРОЖНЮ КАРТУ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ

Дата: 05.10.2021 17:45

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлани Фабрикант провела чергове засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

В нараді взяли учать заступник голови ОДА Сергій Підгайний, Директор Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Тетяна Дементьєва, представники департаментів та управлінь, бізнесу і громадських організацій.

– Безбар’єрність стає в Україні новою суспільною нормою завдяки Національній стратегії, розробленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської, – відкрила засідання Світлана Фабрикант, – Це своєрідний екзамен на людяність як для влади, так і для суспільства.  Спільними зусиллями сьогодні ми формуємо чіткий, покроковий план дій, та визначаємо для кожного напрямку пріоритетні завдання.

Темою зустрічі стало обговорення побажань та уточнень від представників громадськості до Плану заходів щодо виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Одеській області на період до 2022 року, розробленого фахівцями Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА. До 43 пунктів документу було подано 18 доповнень та змін.

Заступник голови ОДА Сергій Підгайний наголосив на тому, що вже є можливість розпочинати втілення в життя тих пунктів, що відносяться до інспектування на відповідність стандартам доступності об’єктів нового будівництва.

Присутні одноголосно підтримали його пропозицію про організацію підкомітетів по напрямкам задля прискорення роботи.

Вже з урахуванням запропонованих змін План заходів щодо виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Одеській області на період до 2022 року буде винесено для затвердження на наступне засідання комітету.

Пресслужба ОДА