Мрія стала реальністю

Дата: 07.10.2021 09:17

Затишно та комфортно стало у Степанівському Будинку культури, для якого сільською радою було закуплено та встановлено 250 гарних м'яких крісел. На їх придбання було витрачено 300 тисяч гривень, які минулоріч громада отримала за перемогу в обласному конкурсі громад з кращим благоустроєм, та частково профінансовано з місцевого бюджету. Відтепер зала сільського осередку культури виглядає сучасно та, без перебільшення, шикарно. Сподіваємось, що нарешті вже закінчаться всі карантинні обмеження, і жителі громади - здорові та щасливі - зустрінуться тут для спільного перегляду концерту, кінофільму чи просто для теплого спілкування.

Директор Будинку культури Світлана Задирака висловлює щиру вдячність голові сільської ради Наталії Бараненко та всім, хто зробив свій внесок у перетворення цієї мрії в реальність.