СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ - ПРО ПРОГРАМУ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 08.10.2021 09:21

«В рамках програми Президента «Велике Будівництво» на Одещині будують 6 шкіл, 6 дитячих садочків та 5 спортивних майданчиків. Розпочато реалізацію проєкту «Активні парки» в рамках програми «Здорова Україна». В рамках «Великого Будівництва» розпочато зведення дитячого садка в Бородіно, спортивного комплексу в Ананьєві, спортивного комплексу в Захар’ївці і дитячого садочка в Ільїнці.

Зараз формуємо проєкти на 2022-й рік – із 16-ти об’єктів на 10 ми пройшли проєктно-кошторисну документацію, експертизу і узгодили з Міністерством регіонального розвитку, по 6-ти об’єктах на 7 жовтня нам призначено узгодження в Міністерстві регіонального розвитку. Тобто, я думаю, що ми в наступному році вийдемо загалом на 16 об’єктів, плюс 4 об’єкти у цьому році – десь буде два десятка потужних об’єктів. Окрім цього, «Велике Будівництво» – це державний дорожній фонд і у нас в цьому напрямку амбітні плани, в наступному році заплановано реконструкцію траси Одеса – Київ, дороги від Київської траси до Балти, дороги від села Монаші і  до Білгород-Дністровського і дорога вздовж Дунаю – Ізмаїл – Кілія – Вилкове», – говорить голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Пресслужба Одеської ОДА