“ВАКЦИНА – ЄДИНИЙ СПОСІБ ПОРЯТУНКУ ВІД COVID” – І-й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ В ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ “ODESA LIVE”

Дата: 11.10.2021 09:58

На думку експертів у сфері медицини, новина про те, що вакцина – єдиний спосіб порятунку буквально вибиває грунт з-під ніг у противників вакцинації. Думка одеських медиків теж однозначна – тільки вакцина поки – єдиний засіб боротьби з пандемією. Докази є – серед хворих, особливо важкою формою ковіду, немає щеплених. Навіть “Дельта” — поки найнебезпечніша мутація вірусу – практично не викликає летальні форми у тих, хто імунізований вакцинами.

Саме тому І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков в ефірі телеканалу “Odesa Live”, вкотре розповів про те, чому вакцина – єдиний спосіб порятунку від COVID.

“МОЗ опублікує статистику – найбільша кількість хворих саме там, де люди уникали вакцинації. Цей параметр особливо актуальний і для Одеської області, де як і раніше сильні “антипрививочні” настрої і люди відмовляються робити щеплення” — відзначив Борис Волошенков.

За словами І-го заступника голови Одеської ОДА, завдання влади – вже не просто забезпечити громадян вакциною, бо це проблема вирішувана. Головне – переконати вакцинуватися. Для цього він, разом з провідними лікарями й відвідує ефіри одеських телекомпаній, і з цифрами в руках переконує людей, що тільки вакцинація врятує їх і їх близьких від страшної хвороби — хвороби, яка вже вбила чотири з половиною мільйони людей і ще кілька десятків мільйонів людей у всьому світі зробила інвалідами.

“Який же основний висновок можна зробити? Сьогодні єдиним засобом для боротьби з ковідом є вакцина. Вона істотно знижує ризики захворювання і важкого перебігу хвороби. Але навіть щепленим людям необхідно дотримуватися правил особистої гігієни та соціального дистанціювання”, – додає Борис Волошенков.

Пресслужба Одеської ОДА