Храм села Яковлівка

Дата: 18.10.2021 13:25

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня відбулось святкове богослужіння в Яковлівці. Настоятель храму святих Костянтина та Єлени, що у селі Розалівка, отець В’ячеслав Процюк, відправив молебень та привітав селян біля святого місця - каплички у центрі Яковлівки. З храмовим святом, з Днем захисника та захисниці України та Днем Українського козацтва  поздоровили голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко та староста Олександр Дудніченко. Родина Ключникових пригостила прихожан, які зібралися на святкове богослужіння, смаколиками, запакованими індивідуально, як того вимагають карантинні норми.

Традиційних святкувань, на жаль, не було через високу захворюваність на коронавірус і в Україні загалом, і в нашій громаді зокрема. Тому подарунки у різних номінаціях були доставлені до осель селян персонально.

Придбані вони були завдяки підтримці небайдужих спонсорів: старости Олександра Дудніченка, депутатів сільської ради Віталія Костюка, Андрія Стельмашенка, Олексія Ключникова, Романа Гангана; підприємців Наталії та Миколи Царенків, Галини Івасьової, Людмили Костюк, Раджадіна Рустамова, Людмили Щербатюк. З організацією Храмового свята чудово справились працівники Будинку культури Тетяна Айдарашвілі та Тетяна Шевченко.

До Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць бібліотекар Яковлівської сільської бібліотеки Ольга Стельмашенко організувала книжково-ілюстративну виставку "Уклін усім, хто край боронить наш" та запросила усіх бажаючих до книгозбірні.

Дякуємо всім, хто взяв участь у такому дистанційному святкуванні, та бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та достатку. Віримо, що завдяки суворому дотриманню карантинних обмежень ми нарешті повернемося до звичного образу життя і обов’язково зустрічатимемось всі разом на гучних концертах та за загальним столом.