НА ОДЕЩИНІ ВІДКРИТО ВЖЕ ЧЕТВЕРТИЙ “АКТИВНИЙ ПАРК”

Дата: 16.10.2021 14:12

В Одеській області продовжується реалізація загальнодержавного соціального проекту Президента України «Активні парки – локації здорової України». Ось і в Ізмаїлі відбулася презентація такого парку.

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев, відкриваючи парк, запросив всіх активніше залучатись до занять спортом: «Активні парки – локації здорової України» – це проект Президента України, спрямований на оздоровлення всієї нації і створення вільного доступу до рухової активності. До кінця року відкриють 600 «Активних парків». Мета цього проекту – створити максимальні умови для того, щоб всі могли займатися спортом. Тому, всіх закликаю займатися спортом і бути здоровими».

Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, відкриваючи новий майданчик, який до речі, створений в одному з найбільш багатолюдних місць центра українського Придунав’я, з впевненість відзначив, що він буде затребуваним, адже активне спортивне життя Ізмаїла проявляється не тільки в спортивних досягненнях молоді, а й в тому, що оздоровча рухова активність характерна для ізмаїльчан різного віку.

“Це чудова можливість як для дорослих, так і для дітей і молоді подбати безкоштовно про своє здоров’я. Впевнений, що цей сучасний активний парк стане засобом не тільки поліпшення якості та тривалості активного життя населення, а також методом профілактики захворюваності, зниження її рівня і подолання наслідків”, – наголосив на урочистому відкритті Андрій Абрамченко, міський голова Ізмаїлу.

На території майданчику з безперешкодним доступом (в тому числі, і для осіб з інвалідністю) є «шведська» стінка, комплекс турніків і гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, сходинки, вільний простір і координаційна лінія.

В рамках проекту розроблено і створено навігаційну карту занять в парку для всіх вікових груп. Для зручності кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками, завдяки яким за допомогою смартфона кожний бажаючий має нагоду провести тренування будь-якої складності (початківець, досвідчений, професіонал).

Пресслужба Одеської ОДА