В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ ПОСПІШАЮТЬ ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ

Дата: 18.10.2021 14:49

В цілому по Україні, за перші 100 днів ринку землі зареєстровано 28 288 правочинів, в результаті – було відчужено 70 569 гектар. В Одеській області – 420, що становить 1,48% від загальнодержавних показників.

Про це на брифінгу розповіла директор Департаменту аграрної політики та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова.

“За договорами купівлі-продажу, яких в нашій області укладено 420, відчужено земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 1646,2 га. Це говорить про те, що масові скупки земель, якими так залякували населення, виявилися просто черговими маніпуляціями. Землевласники, розуміють цінність і перспективу землеволодіння тому і не поспішають відчужувати свою власність” – відзначила Алла Стоянова.

В цілому в Одеській області – 2 588 177 га землі сільськогосподарського призначення, 1 114 850 тисяч землевласників, 5305 фермерських господарств.

Пресслужба Одеської ОДА