СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ: АМБУЛАТОРІЇ В СЕЛІ АНТОНЮКИ – БУТИ!

Дата: 05.10.2021 10:31

В рамках програми Президента «Велике Будівництво» в селі Антонюки, Миколаївської громади, Березівського району, триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  Об’єкт площею у  218 м² зведуть за більш ніж 6 мільйонів гривень.

Амбулаторію зводять «з нуля» у віддаленому селі колишнього Миколаївського району – Антонюках. На відкриття цього сучасного медзакладу уже багато років чекають чимало місцевих сільчан.  І нарешті, завдяки програмі Президента «Велике Будівництво» – справа зрушила з місця.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перебуваючи з робочим візитом в Березівському районі, проінспектував хід будівельних робіт.

«Я був на цьому об’єкті у квітні, тоді тілько-но починали звозити будівельні матеріали. Сьогодні бачимо прогрес – роботи ведуться навіть у вихідний день. Переконаний, що відповідно до плану будівництва амбулаторія буде завершена. То ж амбулаторії в селі – бути! Я переконаний, що навіть у найвіддаленіших куточках Одеської області потрібно створювати належні умови для життя людей. Ми будуємо якісну інфраструктуру в кожну громаду. А в умовах епідемії COVID розвиток особливо сільської медичної інфраструктури стає критично необхідним. Саме тому реконструкція існуючих та будівництво нових медичних амбулаторій – один з пріоритетів програми президента «Велике будівництво» – відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький під час візиту в село Антонюки.