Працює комісія з перевірки закладів та установ на дотримання вимог "червоного" рівня

Дата: 05.11.2021 18:23

На території Степанівської сільської територіальної громади 4 та 5 листопада 2021 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Степанівської сільської ради проводилися перевірки закладів на дотримання карантинних обмежень, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки з метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Були перевірені Павлівська загальноосвітня школа І ст., Степанівський дитячий садочок «Ромашка», комунальне підприємство «Степанівське» та Степанівський Будинок культури.

Порушень карантинних обмежень не виявлено. У всіх закладах дотримується масочний режим. Здійснюється щоденний температурний скринінг персоналу. Забезпечене дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень.