Повідомлення про оприлюднення Заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 10.11.2021 15:10

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документів державного планування Генеральні плани поєднані із планами зонування території сіл Гаївка, Лучинське, Плавневе та Нове Гаївської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж оприлюднені 10.11.2021 року на офіційному веб-сайті Степанівської громади https://stepanivca-rada.gov.ua/.

Відповідно до ч.5 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження від громадськості приймаються з 10.11.2021 року до 30.11.2021 року (включно до 24.00 години).

Громадськість у межах визначеного строку громадського обговорення має право подати Замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документа державного планування (детального плану території). Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Замовником. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, відповідальна особа:

Степанівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області

Роздільнянського району  Одеської  області

Код ЄДРПОУ: 04527193

Адреса: 67430, Україна, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27

тел.: 04853 25243, e-mail: mail@stepanivska-rada.gov.ua

Відповідальний: Романенко Ігор Олександрович – начальник управління земельних ресурсів, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Степанівської сільської ради.

Степанівський сільський голова                      Наталія БАРАНЕНКО

Заява Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування