В Степанівці встановлюється ваговий комплекс

Дата: 11.11.2021 07:43

Розпочалися роботи зі встановлення електронного вагового комплексу на дорозі Р-33 у с. Степанівка.

Після капітального ремонту ділянки дороги Р-33, що на території Степанівської громади,   постало питання збереження автошляху, недопущення пересування ним перевантажених транспортних засобів. На прохання керівництва Степанівської сільської ради даний ваговий комплекс був внесений Службою автомобільних доріг в Одеській області до переліку об’єктів будівництва на території Степанівської громади, вчасно був підготовлений проєкт та наразі вже розпочато встановлення вагового комплексу.

Сільський голова Наталія Бараненко, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури інвестицій Ігор Романенко та депутат сільської ради Роман Ганган зустрілись з представником підрядної організації, яка виконує дані роботи, та обговорили поточні питання.