Працює земельна комісія

Дата: 12.11.2021 18:24

Розпочалась підготовка до чергової сесії Степанівської сільської ради. Одинадцятого листопада відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова – Геннадій Келлер), участь у якому взяла голова Степанівської сільської ради Наталія Бараненко, землевпорядники та інші бажаючі.

Членами комісії було прийнято рішення з більшої половини питань порядку денного, серед яких - розгляд заяв та клопотань щодо надання дозволів і затвердження документацій із землеустрою, розгляд заяв щодо укладання короткострокових договорів та інші. Частина питань відкладена до більш детального вивчення. Зокрема, жваве обговорення у присутніх на комісії депутатів викликало питання про розгляд клопотання ТОВ «Голд Фіш Компані» щодо надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років орієнтовною площею 60 га, яка розташована на території Степанівської СТГ  (за межами населеного пункту), для будівництва та обслуговування протизсувних споруд, розчищення русла річки Кучурганка, створення прибережних захисних смуг, виконуючи господарську діяльність у відповідності до вимог чинного земельного та водного законодавства України. Дане питання було запропоновано винести на розгляд всіх депутатів на наступній сесії сільської ради у пункті “різне”.

Інші ж питання порядку денного будуть розглянуті на наступному засіданні земельної комісії.