У рамках програми президента "Велике будівництво" було реконструйовано відділення екстреної медичної допомоги Березівської центральної районної лікарні

Дата: 15.11.2021 15:06

На Одещині у межах програми Президента України Велике будівництво завершена реконструкція відділення екстреної медичної допомоги Березівської центральної районної лікарні.

Відтепер у закладі є просторе та укомплектоване необхідним медобладнанням приймальне відділення для пацієнтів, які потребують оперативної діагностики.

Наразі відділення екстреної медичної допомоги має кабінети комп'ютерної томографії, відеогастроскопії, консультаційно-оглядовий кабінет, сучасну лабораторію та апарат ультразвукової діагностики.

Також у лікарні передбачені приміщення для відокремлення пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби.

Нове діагностичне обладнання, придбане коштом державного бюджету, надасть пацієнтам можливість отримувати оперативну діагностику та значно скоротити час від встановлення діагнозу до початку лікування.

Кошторисна вартість реконструкції відділення загальною площею 510 м² склала понад 14 млн грн.

МОЗ