Відсьогодні розпочинається Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 15.11.2021 10:49

Протягом наступних 7 днів проводитимуться заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах загального користування державного значення.

Службою автомобільних доріг в Одеській області заплановано проведення ряду заходів:

• перевірка доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху;

• перевірка наявності зовнішнього освітлення та дорожньої розмітки в зонах наземних пішохідних переходів;

відновлення дорожніх знаків та розмітки в межах дії залізничних переїздів;

• перевірка наявності попереджувальних знаків на ділянках з підвищеною аварійністю та на місцях концентрації ДТП;

• перевірка санітарного стану зупинок.

Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України.

Служба автомобільних доріг