Суперкубок Роздільнянського району з футболу-2021

Дата: 16.11.2021 10:25

У неділю, 14 листопада, на стадіоні «Спартак» у м. Роздільна відбувся розіграш суперкубку Роздільнянського району з футболу. Зустрілись СВК «Вікторія» (збірна футболістів Яковлівського та Гаївського старостатів Степанівської СТГ) та міська ФК «Роздільна». Результат гри - 4:6 на користь СВК “Вікторія”.

Під час урочистого нагородження Степанівський сільський голова Наталія Бараненко подякувала меценатам - депутатам сільської ради Олексію Ключникову та Геннадію Келлеру - за постійну підтримку футбольної команди. Вітаючи футболістів нашої громади з перемогою, Наталія Вікторівна вручила смачний презент – торт із фотозображенням футбольної команди СВК «Вікторія». Окремим тематичним тортом був відзначений кращий бомбардир-2021 – депутат сільської ради Ігор Гофман.

Представник федерації футболу Роздільнянського району Максим Попов вручив Кубок капітану команди СВК “Вікторія” - Віктору Ключникову.

На цьому сезон великого футболу-2021 завершився, принісши таку радісну перемогу футболістам СВК “Вікторія”, під керівництвом Олексія Ключникова.