Аграріїв громади привітали з професійним святом

Дата: 22.11.2021 18:55

Напередодні свята працівників сільського господарства у Степанівській сільській раді відбулись урочистості за участі представників цієї надзвичайно важливої для сільської місцевості галузі.

З професійним святом аграріїв нашої громади привітала сільський голова Наталія Бараненко. Наталія Вікторівна наголосила, що відзначення Дня працівників сільського господарства – це  визнання державою звитяжної хліборобської праці, свято справжніх господарів української землі, подякувала керівникам господарств, фермерам та всім трудівникам агропромислового комплексу за відданість хліборобській справі та побажала усім присутнім сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я, миру, сімейного затишку і благополуччя, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів.

За вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва громади, сумлінну працю та з нагоди свята почесними грамотами були відзначені кращі працівники сільськогосподарської галузі.