У районному центрі відбулася зустріч представників місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 12:23

Напередодні Дня місцевого самоврядування у районному центрі відбулось урочисте нагородження представників різних територіальних громад нашого району.

Поздоровила присутніх заступник голови районної ради Альона Александрова, яка побажала процвітання громадам, сил та натхнення представникам органів місцевого самоврядування.

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко у привітальному слові-зверненні до присутніх подякувала за підтримку та співпрацю обласному, районному керівництву, депутатському корпусу і виконавчому комітету Степанівської сільської ради та побажала всіляких гараздів винуватцям свята.

За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування в Роздільнянському районі, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотами районної ради були відзначені Наталія Вікторівна, депутати сільської ради Андрій Осадець та Роман Ганган.

Після урочистої частини заступниця голови районної ради Альона Александрова запросила всіх присутніх на святковий фуршет.