На черговому засіданні виконавчого комітету сільської ради

Дата: 14.12.2021 13:19

Тринадцятого грудня, у перший робочий день тижня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко. На розгляд членам виконкому було запропоновано 23 питання порядку денного, згідно з яким доповідали: секретар виконкому Наталія Воловіна, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко, перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва.

Присутніми були розглянуті актуальні питання. Зокрема згідно з листом директора підприємтсва "Роздільнатранссервіс" Григорія Ільящука були погоджені тарифи на пасажирські перевезення в межах автобусного маршруту № 18 “Роздільна АС - Новокостянтинівка” Степанівської громади; затверджено кошторисну, проєктно-кошторисну документацію та договори на виконання робіт та на здійснення технагляду тощо.

Важливим питанням стало обговорення проєкту бюджету на 2022 рік. Ольга Олександрівна довела до присутніх основні цифри та надавала необхідні роз’яснення, після чого членами виконавчого комітету проєкт бюджету-2022 був підтриманий одноголосно. Також проголосовані питання щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям нашої громади (ювілярам, тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах, та на поховання) та щодо впорядкування адрес на території Степанівської сільської ради.