З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2021 10:21

19 грудня – день, перед яким усі дітлахи особливо вірять у чудо та намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. Напередодні Дня Святого Миколая для дітей Степанівської громади були підготовлені різноманітні сюрпризи. У Степанівці службою у справах дітей (головний спеціаліст Ірина Раду) та благодійним фондом “Світло допомоги” (засновниця - Вікторія Христюк) була організована цікава розважальна програма для діток Степанівської громади пільгових категорій. Школярі отримали чудові враження від креативних артистів та захоплюючих костюмів. Подякували організаторам та привітали малечу з прийдешніми святами сільський голова Наталія Бараненко та перший заступник голови Ольга Колодєєва, які також вручили символічний подаруночок талановитим гостям.

А тим часом святкові заходи для всіх дітей нашої великої громади проводились у садочках, школах, будинках культури. Було все - конкурси, пісні, танці та, обов’язково, цікаві презенти!

До подарунків, придбаних сільською радою, долучились спонсори: ТОВ “Обрій-МТС” (керівник Андрій Харламов), сім’я приватного підприємця Коби Хомерікі, Людмила Дудкіна та сім'я Олександра Станішевського. Щира вдячність всім цим людям за небайдужість та турботу про найдорожче, про наше майбутнє.

А також за неймовірні емоції, подаровані діткам, Наталія Вікторівна подякувала працівникам будинків культури та сільських бібліотек, колективам шкіл та садочків. Під час святкових заходів вони ставали казковими героями, виконували ролі персонажів із сучасних мультфільмів, що дуже сподобалось нашій малечі.

У цей святковий день бажаємо, щоб частіше в житті траплялися чудеса, а діти та дорослі ніколи не втрачали в них віру! Бажаємо добра, радості, світлих надій, щирої любові рідних. Нехай Святий Миколай подарує міцного здоров'я, достатку, миру і душевного тепла кожному мешканцю ВЕЛИКОЇ Степанівської громади, кожному українцю!