ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” В ІЗМАЇЛІ – РЕКОНСТРУЙОВАНО СПОРТИВНУ ШКОЛА

Дата: 20.12.2021 12:27

Будівництво Ізмаїльського палацу спорту, спорудження якого тривало дев’ять років, завершилося завдяки включенню об’єкта до Національної програми «Велике будівництво».

Зведення спорткомплексу відбувалося із застосуванням сучасних технологій, що дає змогу створити максимально комфортні умови для маленьких і дорослих спортсменів Ізмаїла.

Палац спорту складається з п’яти блоків, у яких розміщено великий багатофункціональний зал для командних видів спорту, 25-метровий плавальний басейн з глядацькими трибунами на 250 місць, адміністративно-побутовий блок, тренажерні зали, зал для змагань із силових видів спорту з глядацькими трибунами на 40 місць. Пропускна здатність спортивного закладу – 160 відвідувачів за зміну.

На території палацу спорту розташовано ролердром для тренувань скейтбордистів, баскетбольний і волейбольний майданчики, майданчики для занять гімнастикою, тенісний корт, бігові доріжки, площинні спортивні споруди. Також тут є сучасні дитячі майданчики та простір для відпочинку.

Для доступу маломобільних груп населення у будівлі палацу спорту встановлено пандуси.