Бюджет сільської ради на 2022-й рік прийнятий!

Дата: 24.12.2021 10:56

22 грудня відбулась остання в цьому році сесія Степанівської сільської ради. Традиційно, розпочалося засідання з приємностей - сільський голова Наталія Бараненко привітала депутатів, які святкували день народження у міжсесійний період. Порядок денний, запропонований на розгляд депутатському корпусу, включав 55 питань, які попередньо вивчалися на профільних комісіях.

Найважливішим для подальшої долі нашої громади було питання про сільський бюджет на 2022 рік. Перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва надала детальні роз’яснення бюджетних питань, а для легкого сприйняття інформації підготувала презентацію. Заслухавши доповідача, депутати одноголосно підтримали бюджет-2022.

Також були затверджені цільові програми “Милосердя в дії” та “Доступна медицина” на 2022 рік, проголосовані програми розвитку фізичної культури і спорту та утримання місцевого пункту пропуску “Розалівка” через україно-молдовський кордон у нових редакціях. Доповідав начальник фінансового відділу Ілля Келлер.

Начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко доповів із земельних питань, зокрема щодо затвердження технічних документацій із землеустрою, затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою тощо. Співдоповідач - начальник відділу земельних відносин та екології Вікторія Шабро.

Протягом року депутати працювали відповідально та злагоджено. Завершуючи засідання 14-ої сесії сільської ради, Наталія Вікторівна подякувала депутатському корпусу за результативну роботу, за відстоювання інтересів громади як під час засідань постійних комісій, так і на сесіях.

Це був непростий рік, але завдяки плідній праці депутатського корпусу, виконавчого комітету на чолі з головою Наталією Бараненко, в нашій громаді відбулось багато позитивних змін. Віримо, що так буде і надалі!