Привітання від депутата обласної ради Микити Кузькевича

Дата: 01.01.2022 13:14

Напередодні новорічних свят з привітаннями та подарунками до Степанівської сільської ради завітав депутат обласної ради Микита Кузькевич. Разом із депутатом районної ради Олександром Станішевським та помічником Антоном Муравенком Микита Дмитрович відвідав центральну садибу сільради в Степанівці та Яковлівський старостинський округ, де також зібралися колективи Гаївського та Марківського старостатів.

Під час цих зустрічей Микита Кузькевич подякував працівникам місцевого самоврядування за наполегливу та дуже відповідальну працю на благо мешканців громади, подарував кожному символічні новорічні пакунки та вручив грамоти Одеської обласної ради Степанівському сільському голові Наталії Бараненко та старості Яковлівського старостинського округу Олександру Дудніченку.

Наталія Вікторівна від імені всієї громади подякувала гостям за увагу та співпрацю, а також привітала всіх присутніх з прийдешніми святами.