Цікаві зимові канікули

Дата: 04.01.2022 16:16

Новорічні свята завжди дарують багато позитивних емоцій. Особливо на них чекають діти, бо саме вони найбільше вірять у дива та мріють.

57 дітей шкільного віку Степанівської громади пільгових категорій отримали чудову нагоду поринути у дивовижну казку під час змістовного відпочинку в обласному центрі.

Сільською радою було організовано три поїздки до Одеського національного академічного театру опери та балету. Діти були вражені захоплюючими виставами "Новорічна Одіссея" та “Лускунчик”, а також надзвичайною красою цього архітектурного шедевру Одеси.

Про організацію культурного відпочинку школярів під час зимових канікул подбали сільський голова Наталія Бараненко та головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Ірина Раду. Дякуємо також службі у справах дітей обласної державної адміністрації за надані 7 безкоштовних квитків для наших діток та благодійному фонду “Світло допомоги” – за співпрацю та підтримку.

Так, спільними зусиллями дорослих вдалося здійснити мрії та подарувати гарні враження дітям нашої громади.