Степанівська громада - на П'ятому районному фестивалі вертепів та колядницьких колективів "З Різдвом Христовим!"

Дата: 17.01.2022 19:13

Делегація Степанівської громади взяла участь у П'ятому районному фестивалі вертепів та колядницьких колективів "З Різдвом Христовим!", що відбувся у місті Роздільна.

Розпочалось дійство з урочистої ходи, після якої на площі біля районного Палацу культури проводились традиційні народні гуляння.

Від імені всієї ВЕЛИКОЇ Степанівської громади учасників фестивалю привітала зі сцени сільський голова Наталія Бараненко. А наші талановиті артисти – перлинки та перли Степанівської громади – порадували своїми виступами господарів та гостей заходу, які прибули з різних куточків новоствореного Роздільнянського району.
Гучні пісні, запальні танці, яскраві національні костюми зігрівали серце і душу цього зимового дня. Дякуємо господарям та всім учасникам фестивалю за позитивні емоції та повагу до чудових українських традицій!