Дякуємо за мужність!

Дата: 15.02.2022 18:58

Сьогодні, 15 лютого 2022 року, відзначається 33-тя річниця виведення військ з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цей день ми згадуємо тих, хто пройшов Афганську війну, та їхніх побратимів, які виконували непросту місію миротворців у більш як двадцяти країнах світу. Ризикуючи найдорожчим – своїм життям, воїни-інтернаціоналісти з честю виконали присягу, дану Батьківщині, і стали гідним прикладом людської відданості, честі та мужності.
У ці дні на території Степанівської громади відбулося покладання квітів до пам’ятників воїнам та до могил загиблих учасників бойових дій на території інших держав.
В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами. За кожним воїном-інтернаціоналістом – життєвий подвиг. Дякуємо за мужність, за патріотизм, за активну громадянську позицію!
З повагою Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади