Єдність та згуртованість під час надзвичайної ситуації

Дата: 17.02.2022 11:53

День єдності для нашої громади не обмежився лише святкуванням. На жаль, завершувався він неприємністю – сталася надзвичайна ситуація, яка випробувала наших мешканців на згуртованість.

16 лютого на території Гаївського старостинського округу старостою Світланою Закревською було виявлено загоряння соснового лісу, що над селом. Поки сільський голова Наталія Бараненко викликала рятувальників, Світлана Василівна невідкладно почала шукати допомоги серед місцевих мешканців. На ліквідацію досить масштабної пожежі поспішало багато небайдужих жителів села, сюди прибуло по екіпажу рятувальників з Роздільнянського пожежно-рятувального загону та з Великомихайлівського.

Тушіння лісу тривало до пізньої ночі. Дякуємо всім небайдужим людям, які взяли участь у гасінні пожежі, за оперативність та злагоджену роботу. Окремо слова подяки адресуємо ТОВ «Промінь-12» на чолі з Геннадієм Келлером за надану додаткову спецмашину та трактор з водою, а також за активну участь колективу підприємства.
Ось так наша громада не словом, а ділом показала, що таке єдність! Цього разу ми об’єднались у боротьбі з нещадним ворогом – вогнем, який завдав чималих збитків природі.