Засідання земельної комісії

Дата: 23.02.2022 14:31

В рамках підготовки до чергового засідання сесії Степанівської сільської ради 22 лютого відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова - Геннадій Келлер).

Участь у роботі комісії взяли Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ігор Романенко, начальник відділу земельних відносин та екології Вікторія Шабро, землевпорядники.

Членами профільної комісїі було розглянуто близько 120 питань, які будуть внесені до порядку денного сесії. Серед них - про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської сільської ради, про затвердження технічної документації із землеустрою, про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на території Степанівської сільської ради та ін.