У жорстокій війні загинув наш земляк Максим Жолді

Дата: 06.04.2022 15:44

Сумна звістка прийшла в Степанівську громаду – нещадна та неймовірно жорстока війна забрала життя нашого земляка, нашого героя, нашого захисника - жителя Лучинського ЖОЛДІ Максима Сергійовича.

…Такого молодого, з планами та вірою в майбутнє, справжнього патріота, люблячого чоловіка. В серцях близьких, рідних та побратимів він навічно залишиться 25-річним Героєм. Адже у свій молодий вік Максим вже встиг стати мужнім бійцем, захищаючи суверенність та незалежність України на сході нашої держави. За відповідальність та героїзм Максим Жолді отримав почесну нагороду Президента України Володимира Зеленського. А в страшний день, 24 лютого 2022 року, коли на нашу рідну землю прилетіли перші ракети і розпочалась війна, не задумуючись та не вагаючись, поспішив захищати рідну землю від російського терору.

Загинув Максим Жолді 18 березня під час обстрілу російськими військами ракетами типу «Калібр» казарми з військовослужбовцями в Миколаєві.

Другого квітня востаннє нашого земляка привезли на його маленьку батьківщину. Втирали сльози люди, які живим коридором на колінах зустрічали Героя від сусіднього Кучургану до рідного Лучинського – в село, де народився, де робив свої перші кроки, де зростав, навчався, виховувався гідним сином своєї Батьківщини. Рвалося серце від нестримного болю та непоправної втрати, коли на кладовищі співали Гімн України її Герою!

Висловлюємо щирі співчуття дружині Юлії, яка овдовіла в такому молодому віці, всім рідним та близьким загиблого.
Світла пам’ять Максиму та усім Героям, які пішли у Вічність, захищаючи рідну землю, які боронили від російського агресора наші мирні домівки.

Вічна слава героям! Герої не вмирають!

Із сумом - Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади