Сьогодні 91-шу річницю з дня заснування відзначає Роздільнянська районна газета "Вперед"

Дата: 05.05.2022 15:50

За часи існування видання пройшло тернистий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку нашого району. Змінювалися назва, обсяги, поліграфічне наповнення, тематика публікацій. Але приємно відзначити, що незмінним залишається одне: газета завжди була і є близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють нашу маленьку Батьківщину. Приємно відзначити, що сьогодні газета «Вперед» вміло підлаштовується до сучасних реалій та тісно співпрацює з громадами, є нашим партнером та другом. Тож бажаємо колективу редакції творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, міцного здоров’я, особистого щастя, нових цікавих тем, гострого пера, нових сучасних сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Вперед – до перемог!

З повагою Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади