В Україні створили платформу психологічної допомоги підліткам «Не дрібниці»

Дата: 13.08.2022 13:32

В Україні запустили оновлену платформу психологічної допомоги підліткам «Не дрібниці».

У межах проєкту підлітки зможуть поговорити з фахівцями про переживання, які спричинила чи загострила війна, а також порадитися щодо тем здорових і токсичних стосунків.

Для цього створили анонімний Telegram-бот і сайт із короткими інструкціями. На сторінці в Instagram щотижня проводитимуть прямі ефіри на теми, які турбують молодь.

У чат-боті є вправи для заспокоєння, що допоможуть впорядкувати думки, а на сайті – картки-гайди.

«Підлітки, які зазнали впливу війни, вразливі. У них вищий ризик розвитку депресії, тривожності, розладів адаптації, зокрема ПТСР», – каже старша психологиня проєкту Дана Яковенко.