Пенсійний фонд інформує

Перерахунок пенсій з 1 липня 2021 року громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Першого липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 р. № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

10:36 29.08.2021

До уваги мешканців Степанівської громади!

У четвер, 26 серпня, з 9:00 до 12.00 в адмінбудівлі сільської ради в Степанівці проводитиметься прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду. Запрошуємо вас отримати консультації та фахову допомогу з питань пенсійного законодавства.

14:28 25.08.2021

Підвищення пенсій для військовослужбовців

14 липня 2021 року Кабінет Міністрів України №713 прийняв постанову "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб", відповідно до якої щомісячну доплату у розмірі двох тисяч гривень отримують колишні військовослужбовці, люди начальницького і рядового складу міліції, поліцейські, пенсії яким призначені до 1 березня 2018 року.

10:33 23.08.2021

До уваги мешканців нашої громади!

У четвер, 29 липня, з 9:00 до 12.00 в адмінбудівлі сільської ради в Степанівці проводитиметься прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду. Запрошуємо вас отримати консультації та фахову допомогу з питань пенсійного законодавства.

11:00 28.07.2021

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує: в рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Держпраці за участі представників зацікавлених державних органів та соціальних партнерів з початку року проводилась національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців. З 1 липня 2021 р. розпочалась інспекційна кампанія з питань виявлення неоформленних трудових відносин у суб'єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками. При інспекційному відвідуванні, у разі виявленні неоформлених трудових відносин будуть застосовані фінансові санкції до несумлінних роботодавців.

13:53 16.07.2021

Пенсіонерам МВС завершено виплату доплати різниці в пенсії за 2016-2017 роки

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області з 1 січня 2016 року було проведено перерахунок пенсій, призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування, за січень 2016 року.

09:47 08.07.2021

Сервіс ПФУ «Електронна трудова книжка»: як користуватися працівникам та роботодавцям

Електронна трудова книжка – зручний та доступний сервіс від Пенсійного фонду України. Сервіс дозволяє подавати через вебпортал електронних послуг Фонду (portal.pfu.gov.ua) підписані кваліфікованим електронним підписом скановані копії паперових трудових книжок, інших документів, які підтверджують трудову діяльність працівника.

11:24 06.07.2021

Зміни у пенсійному забезпеченні осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

Першого липня 2021 року опубліковано Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Цим Законом підвищено розміри пенсій для осіб, інвалідність яких настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це інформує пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

10:54 06.07.2021

До уваги мешканців Степанівської сільської ради!

Сьогодні до 12.00 в адмінбудівлі сільської ради в Степанівці проводиться прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду. Запрошуємо вас отримати консультації та фахову допомогу з питань пенсійного законодавства.

09:01 24.06.2021