Степанівський сільський голова - Щербакова Світлана Петрівна

Народилася 8 травня 1968 року в м.Умань Черкаської області, Україна. Громадянка України.

В 1975 році пішла у перший клас Уманської загальноосвітньої школи №4. Вчилася добре, завжди була активісткою серед однолітків, можна сказати, що насолоджувалась шкільним життям.

Після закінчення школи (1985 рік) вступила до Одеського інженерно-будівельного інституту на факультет промислового і цивільного будівництва. Студентське життя також було активним: навчання, капусники, олімпіади, походи, екскурсії та багато інтересних моментів. В 1990 році успішно закінчила вищезазначений навчальний заклад та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.

Трудовий стаж почався в вересні 1990 року з посади інженера-будівельника в Уманському ОКП №4. Просуваючись трудовою стежиною дійшла до сільського голови.

В 1993 році переїхала на постійне місце проживання в село Степанівка Роздільнянського району Одеської області.

Одружена. Має багато друзів та однодумців. До всіх людей, без винятку, ставиться з повагою та розумінням.