Програма Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПОНАД 1,5 МЛН ГРОМАДЯН УЖЕ НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ЗМОЖУТЬ ПЛАТИТИ ЗА ТЕПЛО МЕНШЕ – ПРЕЗИДЕНТ

У Харкові на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбулося під головуванням Президента Володимира Зеленського, було презентовано Програму «Енергетична незалежність», яка передбачає «зелену» трансформацію економіки та підвищення рівня енергозбереження, зокрема шляхом термомодернізації житлових будинків.

09:12 18.02.2022

В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ЦЬОГОРІЧ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО 715 ОБ’ЄКТІВ У 24 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

На засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося в Харкові, Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь про плани реалізації програми «Велике будівництво» на поточний рік.

12:03 11.02.2022

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ТРИВАЮТЬ РОБОТИ НА МАЙБУТНІЙ ДОРОЗІ ДО ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ – БУДУЄТЬСЯ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ

Для того, щоб створити умови для швидкої перевірки та пропуску вантажівок на митниці, на під’їзді до контрольно-пропускного пункту, який будується, дорогу до порту буде розширено з двох смуг руху до 6.

19:52 09.02.2022

ОБ’ЄКТИ КУЛЬТУРИ — ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ НАПРЯМ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

У 2021 році в Одесі відреставровано Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька, який розташований у будівлі початку XX століття, що є пам’яткою культурної спадщини України.

09:04 26.01.2022

ОДИН СТАДІОН, ТРИ СПОРТИВНИХ ШКОЛИ, ОДИН СПОРТКОМПЛЕКС ТА ОДИН СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК – РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛІЗАЦІЇ НА ОДЕЩИНІ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

«У грудні 2021-го відбулась відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який капітально відремонтували в рамках програми Президента «Велике Будівництво». Зазначу для Одещини – це свято, тому що саме «Олімпієць» – це кузня майстрів спорту міжнародного класу, чемпіонів та призерів Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи» – сказав підводячи підсумки реалізації програми Президента «Велике Будівництво» в області голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

18:36 24.01.2022

У СФЕРІ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 6 ШКІЛ І 2 ДИТСАДКА

«Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» – змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Особливо що стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів. В пріоритеті, «Великого Будівництва» звичайно і сфера освіти» – повідомив на брифінгу представниками ЗМІ голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

17:34 24.01.2022

В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 11 ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ ТА 15 АМБУЛАТОРІЙ

«Питання здоров’я було важливим в усі часи та у 2021 році, під час чергової пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Зазначу, що у сфері медицини, в усіх районах Одеської області збудовано, реконструйовано і відремонтовано найбільше об’єктів» – повідомив представникам засобів масової інформації на брифінгу голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

16:33 24.01.2022

В 2021 РОЦІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», НА ОДЕЩИНІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 186 КМ ДЕРЖАВНИХ ДОРІГ ТА 70 КМ МІСЦЕВИХ ДОРІГ

В 2021 році, в рамках Програми Президента «Велике Будівництво» збудовано та відремонтовано 186 км державних доріг та 70 км місцевих доріг.

15:31 24.01.2022

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР: ЦЬОГОРІЧ ПЛАНУЄМО ОНОВЛЕННЯ НЕ МЕНШЕ 5000 КМ ДОРІГ ТА ЗАПУСК ПРОЕКТІВ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В ДОРОЖНІЙ СФЕРІ

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України.

15:29 20.01.2022