Склад виконавчого комітету

1. Наталія БАРАНЕНКО – Степанівський сільський голова, голова виконавчого комітету ради;
  2. Наталія ВОЛОВІНА – секретар виконавчого комітету;
  3. Ольга КОЛОДЄЄВА – перший заступник Степанівського сільського голови;
  4. Світлана ЩЕРБАКОВА – секретар Степанівської сільської ради;
  5. Ігор РОМАНЕНКО – начальник управління земельних відносин економічного розвитку інфраструктури та інвестицій сільської ради;
  6. Світлана ЗАКРЕВСЬКА – староста старостинського округу № 1;
  7. Микола ОСАДЕЦЬ – староста старостинського округу № 2;
  8. Олександр ДУДНІЧЕНКО – староста старостинського округу № 3;
  9. Анатолій БРИКОВ – приватний підприємець;
  10. Софія БЕВЗЕНКО – приватний підприємець;
  11. Павло АКСЕНТІЙ – депутат районної ради;
  12. Леонід СТОЯНОВ – приватний підприємець;
  13. Олександр СТАНІШЕВСЬКИЙ – депутат районної ради;
  14. Віталій ВАКУЛА – приватний підприємець;
  15. Лариса БОЙЧЕНКО – директор Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  16. Наталія ТАРНАВСЬКА, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради «Про оголошення аукціону передачі в оренду комунального майна, включеного до Переліку першого типу»

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради № 82-Ср від 28.04.2022 р. «Про оголошення аукціону передачі в оренду комунального майна, включеного до Переліку першого типу»

10:17 29.04.2022

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для юридичних та фізичних осіб, які надаються КП «Степанівське» Роздільнянського району Одеської області"