Черговий антирекорд – майже 20 тисяч нових випадків COVID-19

Дата: 02.04.2021 11:21

За минулу добу, 1 квітня, в Україні зафіксували 19 893 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, що є рекордним добовим приростом від початку епідемії. Зокрема, захворіли 834 дитини та 484 медпрацівники.

Одещина – серед рекордсменів не лише за кількістю нових випадків, а й за смертністю від COVID-19.

За даними міністра охорони здоров’я Максима Степанова, за минулу добу в Україні:

• госпіталізовано – 5 040 осіб;
  • летальних випадків – 433;
  • одужало – 10 287 осіб;
  • здійснено тестувань за добу – 128 727 (зокрема методом ПЛР – 58 944, методом ІФА – 22 564, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 47 219).

Шановні мешканці Степанівської сільської ради! Дотримуйтесь карантинних обмежень! Бережіть себе та оточуючих, адже наше майбутнє зараз тільки в наших руках!